SG73S2ARTTD755G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ARTTD755G
JLCPCB Part #
C5895050
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS