SG73S2ARTTD752G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD752G
JLCPCB Part #
C6221960
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS