RN73R2ETTD6120D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD6120D100
JLCPCB Part #
C2607312
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 612Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS