SG73S2ARTTD563J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD563J
JLCPCB Part #
C6487245
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS