RN73H1JTTD9651F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9651F100
JLCPCB Part #
C4215359
Description
100mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS