HV731JRTTD5234F
MFR.Part #
HV731JRTTD5234F
JLCPCB Part #
C5765207
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS