SG73S2ARTTD3480F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD3480F
JLCPCB Part #
C6221885
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS