RK73G1JTTD2553D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2553D
JLCPCB Part #
C2579910
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS