RN73R2ATTD9422B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD9422B50
JLCPCB Part #
C4022091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS