SG73S2ARTTD331J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD331J
JLCPCB Part #
C6221883
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS