RN73H2ETTD6122B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6122B50
JLCPCB Part #
C4084093
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS