RK73H1ETTP1272F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1272F
JLCPCB Part #
C316977
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS