SG73S2BRTTD2670D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2670D
JLCPCB Part #
C6296269
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS