SG73S2ARTTD2491D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2491D
JLCPCB Part #
C5915854
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS