RK73G1ETTP6493D
MFR.Part #
RK73G1ETTP6493D
JLCPCB Part #
C4272233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS