SG73P2ATTD4751F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD4751F
JLCPCB Part #
C4270055
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS