SG73S2ARTTD1913F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1913F
JLCPCB Part #
C7080240
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS