RN73H2ATTD1322B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1322B50
JLCPCB Part #
C2538121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS