RN73H2BTTD1021A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1021A25
JLCPCB Part #
C2571752
Description
1.02kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS