SG73S2ARTTD163G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD163G
JLCPCB Part #
C5915742
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS