RK73G2BTTD1004F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1004F
JLCPCB Part #
C6182301
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS