SG73S2ARTTD1543F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1543F
JLCPCB Part #
C5751999
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS