SG73S2ERTTD1543F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1543F
JLCPCB Part #
C5753483
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS