RN73H1JTTD3740A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3740A05
JLCPCB Part #
C4327463
Description
100mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS