SG73S2ARTTD1372D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1372D
JLCPCB Part #
C7312226
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS