RN73H2ETTD2053C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2053C50
JLCPCB Part #
C4184812
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS