RN731JTTD5101A25
MFR.Part #
RN731JTTD5101A25
JLCPCB Part #
C4044207
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS