MOS2CT52A121J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOS2CT52A121J
JLCPCB Part #
C782208
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
120Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS