RN732BTTD1871A05
MFR.Part #
RN732BTTD1871A05
JLCPCB Part #
C4352645
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS