SG73S1JTTD1102D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1102D
JLCPCB Part #
C4278634
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS