RN73H2ETTD3651A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3651A10
JLCPCB Part #
C4279119
Description
250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS