SG73S1JRTTD8453D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD8453D
JLCPCB Part #
C6221718
Description
-55℃~+155℃ 200mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS