SG73S1JRTTD5491F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD5491F
JLCPCB Part #
C6483899
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS