RK73H2BRTTD6810D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6810D
JLCPCB Part #
C2599354
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS