SG73S1JRTTD3322F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3322F
JLCPCB Part #
C7311976
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS