RK73H1JRTTD4220D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD4220D
JLCPCB Part #
C2598697
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS