SG73S1JRTTD2102D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2102D
JLCPCB Part #
C7080022
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS