SR732ETTD2R7G
MFR.Part #
SR732ETTD2R7G
JLCPCB Part #
C2600732
Description
-55℃~+150℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS