AT0603BRE0711K5L
MFR.Part #
AT0603BRE0711K5L
JLCPCB Part #
C5555483
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS