SG73S1JRTTD16R5F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD16R5F
JLCPCB Part #
C7079996
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS