RN732BTTD24R3D100
MFR.Part #
RN732BTTD24R3D100
JLCPCB Part #
C3961772
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS