RN73H2BTTD5110B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5110B50
JLCPCB Part #
C4031382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS