SG73S1ETTP9310D
MFR.Part #
SG73S1ETTP9310D
JLCPCB Part #
C4128538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS