SG73S1ETTP8873D
MFR.Part #
SG73S1ETTP8873D
JLCPCB Part #
C4033961
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS