SG73P2BRTTD1181D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1181D
JLCPCB Part #
C5911728
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS