SG73S1ETTP82R5D
MFR.Part #
SG73S1ETTP82R5D
JLCPCB Part #
C3964029
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS