SG73P1ETTP69R8F
MFR.Part #
SG73P1ETTP69R8F
JLCPCB Part #
C4037012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS