SG73S1ETTP7R32F
MFR.Part #
SG73S1ETTP7R32F
JLCPCB Part #
C4081414
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS