RN732BTTD1002F25
MFR.Part #
RN732BTTD1002F25
JLCPCB Part #
C4016127
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS