ERA-2VEB4640X
MFR.Part #
ERA-2VEB4640X
JLCPCB Part #
C4100262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS